JESTEŚMY Z NICH DUMNI

           

Uczniowie naszej szkoły uczestniczą z sukcesami w wielu konkursach i zawodach

 


 

2016/2017

Festiwal artystyczno-kulturalny „Mały Poliglota” 10 grudnia 2016 r. Raciąż

II miejsce - Konstancja Metlicka kl. II

wyróżnienie - Monika Murawska kl. III

 III Gminny Turniej Borowiackiego Misia 9 grudnia 2016 r. Tuchola

I miejsce - czterdziestoosobowa reprezentacja naszej szkoły

Powiatowe Przedszkolne Igrzyska Sportowo - Rekracyjne 26 listopada 2016 r. - Tuchola

I miejsce - oddział przedszkolny, wychowawca - Bożena Gutowska 

XXII Turniej siatkówki trzyosobowej z okazji Święta Niepodległości -  11.11.2016 Tuchola, zasięg powiatowy

             II miejsce - Malwina Urbańska, Aleksandra Galinska, Dominika Hoffmann, 

I miejsce - Szymon Kiełpiński, Szymon Teztlaff, Klaudiusz Drążek.

XVII Festiwal Piosenki Przyrodniczej "Żyj z przyrodą w zgodzie" - SP nr 3 Tuchola 22 października 2016 r.

II miejsce - Wiktoria Cegielska kl. III

II miejsce - Klaudiusz Drążek kl. V

XVII Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej - Rytel 20 października 2016 r.

II miejsce - Klaudiusz Drążek kl. V

III miejsce - Wiktoria Cegielska kl. III

Gminne Mistrzostwa UNITAS-u w piłce siatkowej - Tuchola 14 października 2016 r.

Single dziewczynki klasa III 

I miejsce - Monika Murawska

I miejsce - Wiktoria Cegielska 

II miejsce - Monika Karasek

II miejsce - Eliza Lepak

II miejsce - Natalia Bartczak 

Dwójki dziewcząt

II miejsce - Dominika Hoffmann kl. V, Malwina Urbańska - kl. VI

Single chłopcy klasa III 

I miejsce - Jan Lepak

II miejsce - Maciej Lepak 

III miejsce - Bartosz Wesołowski

Trójki chłopców klasa V

I miejsce - Szymon Kiełpiński, Klaudiusz Drążek, Tomasz Drejarz

IX Bieg Kasztelański - Raciąż 29 września 2016 r.

600 m bieg chłopców rocznik 2007  I miejsce - Marcel Lenz kl. III

400 m bieg chłopców rocznik 2008  III miejsce - Bartosz Wesołowski kl. III

300 m bieg dziewcząt rocznik 2009  II miejsce - Daria Koślińska kl. II

300 m bieg chłopców rocznik 2010  I miejsce - Filip Stoppa kl. 0

300 m bieg dziewcząt rocznik 2010  I miejsce - Oliwia Glazer kl. 0

                                                        II miejsce - Marta Smagorzewska kl. 0

                                                       III miejsce - Klaudia Fierek kl. 0

 

Stypendium Burmistrza Tucholi -  I półrocze 2016/2017

 

Anna Krenska  kl. VI

 

Klaudiusz Drążek kl. V

 

 

2015/2016

Stypendium Burmistrza Tucholi -  II półrocze 2015/2016

Dagmara Hoffmann  kl. VI

Konkurs plastyczny  (portfolio) "Las - środowisko - człowiek"

Woziwoda 27 listopada 2015 r.

II miejsce - Malwina Urbańska kl. V

III miejsce - Maja Domańska kl. V

III miejsce - Kornelia Narloch kl. V

III miejsce - Zuzanna Rozmarynowicz kl. V

wyróżnienie - Dagmara Baszanowska kl. IV

Konkurs plastyczny "Las - środowisko - człowiek"

Woziwoda 27 listopada 2015 r.

II miejsce - Klaudia Fierek kl. 0

II miejsce - Franciszek Kłosowski kl. 0

wyróżnienie - Wiktoria Trawicka kl. I

wyróżnienie - Aleksandra Borowicka kl. I

 

Konkurs plastyczny  "Dary jesieni"

Rytel 19 listopada 2015 r.

I miejsce - Jagoda Trzebuniak kl. I

II miejsce - Aleksandra Długowska kl. I

II miejsce - Dawid Osowski kl. I

III miejsce - Natalia Karasek kl. I

III miejsce - Emanuel Kurek kl.I

XVI Spotkanie z Pieśnią i Piosenką Patriotyczną

Chojnice 10 listopada 2015 r.

II miejsce - Klaudiusz Drążek kl. IV

wyróżnienie - Natalia Sledz - kl. I

wyróżnienie - Dominika Sledz - kl. V

XVI Festiwal Piosenki Przyrodniczej "Żyj z przyrodą w zgodzie"

Tuchola 7 listopada 2015 r.

I miejsce - Jagoda Trzebuniak kl. I

II miejsce - Dominika Sledz kl. V

III miejsce - Natalia Sledz kl. I

III miejsce - Wiktoria Cegielska kl. II

XXI Turniej Trójek Siatkarskich

Tuchola 11 listopada 2015 r.

III miejsce - Dagmara Hoffmann kl. VI

Julia Knakowska kl. VI

Paulina Wesołowska kl. VI

Dzień Latawca

Klocek 24 października 2015 r.

II miejsce - Paweł Drewczynski kl. I

II miejsce - Szymon Kiełpiński kl. IV

Stypendium Burmistrza Tucholi -  I półrocze 2015/2016

 

                                                                                         

Dagmara Hoffmann  kl. VI

Anna Krenska  kl. V

XVI Festiwal Piosenki Turystycznej i Ekologicznej

Ośrodek Kultury w Rytlu październik 2015

II miejsce - Wiktoria Cegielska kl. II


Regionalny Konkurs Fotograficzny "Przyroda w Borach Tucholskich" 

Ośrodek Kultury w Rytlu październik 2015

wyróżnienie - Emanuel Kurek kl.I

XXXIII Bieg Borowiaków - Tuchola, wrzesień 2015 r.

III miejsce - Daria Koślińska kl. I

III miejsce - Monika Murawska kl. II

VIII Bieg Kasztelański - Raciąż, wrzesień 2015 r.

I miejsce - Anna Krenska kl. V

II miejsce - Marcel Lenz kl. II

III miejsce - Daria Pałubicka kl. III

III miejsce - Pawł Glaner kl. III

IV miejsce (bieg łączony) - Daria Koślińska kl. I

 

 

 

 

2014/2015 

Gminne Zawody Sportowe „Biegi na orientację w Borach Tucholskich”

Tuchola 27 maja 2015 r.

 ,

I miejsce - Martyna Narloch kl. VI

 

II miejsce  - Julia Lepak kl. VI

 

Konkurs na plakat hasło „Promujemy biegi na orientację w Borach Tucholskich”

Tuchola 27 maja 2015 r.

 

wyróżnienie - Monika Murawska kl. I

 

wyróżnienie - Dagmara Baszanowska kl. III

 

 

                                    

Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Rodzina”

Tuchola 23 maja 2015 r.

 

III miejsce - Daria Pałubicka – kl. II

 

VII Festiwal Kulturalno - Artystyczny Dla Dzieci pt. „Mały Poliglota”

Raciąż 23 maja 2015 r. 

 

 wyróżnienie - Wiktoria Cegielska – kl. I

 

 

 

XV Powiatowy Przegląd Piosenki Patriotycznej

Rytel 16 maja 2015 r.

 

II miejsce - Julia Lepak kl. VI

 

III miejsce - Klaudiusz Drążek kl. III

 

 

 

Gminny Konkurs Plastyczny

„Obrona Cywilna Wokół Nas. Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo”

Tuchola 11 maja 2015 r.

 

          wyróżnienie - Monika Murawska kl. I

 

          wyróżnienie - Wiktoria Gwizdała kl. I

 

 

XIV Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

„Śpiewaj razem z nami”  Czersk 8 - 9 maja 2015 r.

 

wyróżnienie - Julia Lepak kl. VI

 

II miejsce - Klaudiusz Drążek kl. III

 

 

 

XIV Gminny Konkurs Recytatorski  „Z ekologią za pan brat”

Kiełpin 8 maja 2015 r.

 

wyróżnienie -  Kacper Tyda kl. II

 

 

 

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

„Młodzież zapobiega pożarom” eliminacje powiatowe

Trzebciny 2015 r.

 

II miejsce - Dagmara Hoffmann kl. V

 

 

 

 

XII REGIONALNY PRZEGLĄD  PIOSENKI DZIECIĘCEJ 

Czersk 18 kwietnia 2015 r.

 

    I miejsce - Klaudiusz Drążek – kl. III

 

 

 

 

KONKURS PLASTYCZNY pt. „Jan Paweł II – Papież bliski rodzinom”

Tuchola 30 marca 2015 r.

 

nagroda - Klaudia Narloch – kl. III

 

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

„Młodzież zapobiega pożarom” eliminacje gminne

Tuchola 18 marca 2015 r.

 

I miejsce - Dagmara Hoffmann kl. V

 

 

 

VIII Konkurs Ortograficzny "O PIÓRO BURMISTRZA" 

Tuchola  9 marca 2015

 

III miejsce - Aleksandra Krenska kl. VI

 

 

 

Konkurs Piosenki i Peśni Patriotycznej - eliminacje powiatowe

Tuchola 11 lutego 2015 r.

 

I miejsce - Julia Lepak kl. VI

 

 

 

 

XVII Mistrzostwo Powiatu w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt

 

SP Legbąd 12 stycznia 2015 r.

 

II miejsce - klasa V: Julia Knakowska, Paulina Wesołowska, Julia Jakubek, Dagmara Hoffmann, Zuzanna Rozmarynowicz, Natalia Adrych, Maria Galinska, Agata Drewczynska;

klasa VI: Aleksandra Krenska, Julia Lepak, Paulina Drewczynska, Oliwia Lepak, Martyna Narloch

 

 

Gminny Konkurs Plastyczny "Leśnik w pracy" 

Woziwoda 18 grudnia 2014 r.

II miejsce - Oliwia Lepak kl. VI 

III miejsce - Martyna Narloch kl. VI

wyróżnienie  - Monika Karasek, Eliza Lepak,  Maciej Lepak, Julia Lepak, Adrianna Kosiedowska, Zuzanna Rozmarynowicz

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zapobiegajmy pożarom" etap gminny

Tuchola grudzień 2014

 

II miejsce - Kacper Glazer kl. IV

III  miejsce  - Monika Karasek, Dominika Sledz kl. V

wyróżnienie - Wiktoria Gwizdała kl. I, Juliusz Lepak

 

Festiwal Piosenki "Złoty mikrofon"

Osie 29 listopada 2014 r.

II miejsce - Klaudiusz Drążek kl. III

III miejsce - Franciszek Lipiński kl. VI

Julia Lepak - wyróżnienie kl. VI

 

REGIONALNY KONKURS PLASTYCZNY "Sport, ruch, zabawa to dla dzieci ważna sprawa"

Czersk listopad 2014

I miejsce - Klaudia Glazer

III miejsce - Dagmara Baszanowska

wyróżnienie - Paweł Lepak

 

XVI Gminny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

Tuchola  22 listopada 2014 r.

I miejsce - Julia Lepak kl. VI

II miejsce - Kaludiusz Drążek kl. III

III miejsce - Dominika Sledz kl. V

 

XX Turniej Trójek z okazji Święta Niepodległości - piłka siatkowa OSiR

Tuchola 10 listopada 2014 r. 

I miejsce - Maria Galinska kl. V, Julia Jakubek kl. V, Paulina Drewczyńska kl. VI

 

XV Spotkanie z Pieśnią i Piosenką Patriotyczną "CZEŚĆ POLSKIEJ ZIEMI"

Chojnice 7 listopada 2014 r.

II miejsce - Julia Lepak kl. VI

II miejsce - Klaudiusz Drążek - kl. III

 

XV Festiwal Piosenki Turystycznej i Ekologicznej

Rytel 2014 - 25 października 2014 r.

II miejsce - Klaudiusz Drążek kl. III

III miejsce - Franciszek Lipiński kl. VI

wyróżnienie - Julia Lepak kl. VI

wyróżnienie - Dominika Sledz kl. V

 

Konkurs latawców 18 października 2014 r. (organizator Stowarzyszenie Miłośników Legbąda i Okolic)
 

I miejsce - Marcin Narloch kl. VI

III miejsce - Aleksandra Kołatka kl. III

 

XV Festiwal Piosenki Przyrodniczej "Żyj z przyrodą w zgodzie" w SP 3 Tuchola

18 października 2014 r.

wyróżnienie - Klaudiusz Drążek kl. III

wyróżnienie - Julia Lepak kl. VI

wyróżnienie - Franciszek Lipińskikl. VI

 

VII Bieg Kasztelański 

2 października 2014 w Raciążu   

Trzydziestodwuoosobowa ekipa naszej szkoły uczestniczyła w VII Biegu Kasztelańskim 

zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Raciążu. Sukces odnieśli:

III miejsce - Marcel Lenz kl. I

V miejsce wyróżnienie - Kevin Górnowicz kl. I

III miejsce - Szymon Kiełpiński bieg kl. III

 

XXXII Bieg Borowiaków - 27 września 2014 

27 października 2014 r. przy stadionie OSiR w Tucholi czterdziestopięcioosobowa ekipa z klas I - VI

uczestniczyła w XXXII Biegu Borowiaków. Zdobyły w biegu na 400 m:

II miejsce - Monika Murawska kl. I

II miejsce Wiktoria Gwizdała Kl. I

 

                                          Bieg Uliczny w Parku Borowiackim w Czersku - 20 września 2014                                            

Klasa I - III chłopcy: 

I - Brajan Górnowicz
III - Gracjan Lenz

Klasy I-III dziewczynki:

I - Daria Pałubicka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Legbądzie
    ul. Szkolna 5
    89-504 LEGBĄD
    e-mail: splegbad@wp.pl
  • 52 3341529 Fax: 52 3341529

Galeria zdjęć