REAKTYWACJA UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO SPORT W NASZEJ SZKOLE IV Rajd Rowerowy IX Bieg Kasztelański w Raciążu 29 września 2016 r. Powiatowy turniej piłki nożnej i gminne Mistrzostwa Unitasu, Święto Niepodległości uczcili pod siatką

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY

REAKTYWACJA UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO

Uczniowski Klub Sportowy

10 września 2010 roku reaktywowano Uczniowski Klub Sportowy "BOROWI". Na zebraniu nie zabrakło chętnych do uprawiania sportu i wspomagania klubu. Spotkanie zaszczycił swoją obecnością  ksiądz proboszcz Sławomir Mowinski, przyszli rodzice, nauczyciele i młodzież. Zgromadzeni, zachęceni przez panią dyrektor Barbarę Drewczyńską i nauczycielkę wychowania fizycznego - Karolinę Dąbrowską, wybrali zarząd i odpowiednie komisje. Chętni do uprawiania sportu podzielili się na sekcje.

Zarząd UKS „Borowi” Legbąd:

PREZES:  Barbara Drewczyńska

SEKRETARZ:  Karolina Dąbrowska

SKARBNIK:  Ewelina Gwizdała

CZŁONEK:  Żaneta Glaner

KOMISJA REWIZYJNA:

Przewodnicząca:  Krystyna Metlicka

Sekretarz:  Joanna Kosiedowska

ZESPÓŁ WSPIERAJĄCY:

ks. Sławomir MowinskiAneta Baszanowska, Joanna Drewczyńska, Natalia Glaner, Grzegorz Grobelny, Izabella Kałużna,

Mateusz Reszka, Anita Szmaglinska, Jadwiga Wolińska, Karol Woliński

• Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Legbądzie